Biz Kimiz?

BPN Istanbul’un temelleri 2006 yılında, Türkiye’nin ilk %100 Türk sermayeli medya planlama ajansı olarak kurulan Media Teamwork ile atılmıştır.

Eylül 2014’te Media Teamwork’ün dünyanın önde gelen global networklerinden IPG Mediabrands ailesi altında yer alan ve RECMA verilerine göre dünyanın en hızlı büyüyen ajansı olan BPN ile başlattığı işbirliği neticesinde, ajans BPN Istanbul adını almıştır.

Önemli yerli markaların yanı sıra birçok global markalara da hizmet veren ilk Türk sermayeli ajans olması ile öne çıkan Media Teamwork, artık güçlerine global bir networkün parçası olma avantajını da ekleyerek BPN Istanbul olarak yoluna devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Ana işimiz, markaları tüketiciler ile en doğru, en etkili ve en hesaplı şekilde buluşturup aralarındaki köprüleri kurmaktır.

  • Hizmet verdiğimiz uzmanlık alanların bazıları;
  • Pazar analizi & değerlendirilmesi
  • Hedef kitle analizi
  • Rekabet analizi
  • Stratejik planlama & iletişim strateji kurma
  • Medya planlama
  • Medyada özel proje kurgulama ve uygulama
  • Dijital iletişim
  • Medya satın alma
  • Kampanya performans analizi


İletişim alanının her kolunda konunun uzmanlarıyla ve en gelişmiş araçlarıyla tam hizmet veriyoruz.

Ekibimiz

NÜZHET ALGÜNEŞ

CEO

Nüzhet Algüneş, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi 94’ mezunudur. Mezuniyetinin hemen ardından katıldığı Unilever’de 7 yıl boyunca Satış, Pazarlama ve Medya departmanlarında yöneticilik yapmıştır.

2001-2002 döneminde hayallerinin peşinde koşarak bir süre Universal Music Türkiye’nin Genel Müdür Yardımcılığı’nı yaptıktan sonra pazarlama iletişimi dünyasına geri dönmüştür. 2003-2016 yılları arasında uluslararası ajanslarda medya satınalma/planlama, iş geliştirme, marka iletişim stratejileri, dijital pazarlama alanında kariyerine devam etmiş ve Temmuz 2016’da BPN Istanbul ailesine katılmıştır.

Istanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans Programında (Marka Okulu) Medya Planlama/Yönetimi ve İnteraktif Pazarlama konularında dersler vermektedir. MediaCat dergisindeki köşesinde iletişim dünyasının bugünü ve geleceği üzerine yazılar yazmakta, fırsat buldukça seminer ve panellerde konuşmacı/eğitmen olarak yer almaktadır.
HANDE ÇAVUŞOĞLU

CSO

Hande Çavuşoğlu, medya sektöründe 19 yıllık deneyim sahibidir. Kariyer hayatına Procter&Gamble‘da başlamış ve 12 yıl boyunca hem Türkiye hem de Avrupa bölgesinde farklı pozisyonlarda yönetici olarak çalışmıştır. Bu süreçte, medya planlama ve satınalma, stratejik planlama ve markalı içerik alanlarında derin deneyim sahibi olmuştur. Reklamveren tecrübesinden sonra, 2009 yılı itibariyle kariyerine uluslararası medya ajanslarında devam etmiştir. Bir çok sektörden hem yerel, hem global reklamverenle çalışmış ve onlara stratejik planlama hizmeti vermiştir. Özellikle GSM sektöründe 6 yıllık deneyim sahibidir. GSM ile beraber Finans, FMCG, Gıda, Dayanıklı Tüketim, e-ticaret gibi birçok sektörden de reklamverenle çalışma fırsatı bulmuştur. 2016’da BPN ailesine katılmıştır.

CEREN YILMAZ

Genel Müdür Yardımcısı

13 yıllık sektör deneyiminde iletişim stratejileri ,müşteri ilişkileri ve operasyon yönetiminde uzmanlık kazanmıştır.

Değişen ve dijitalleşen medya ile beraber mobil teknolojiler üzerine eğilerek 5 yılı aşkın süre telekomünikasyon sektörü için çalışmıştır. Telekomünikasyon dışında ağırlıklı olarak finans, kozmetik ve havayolları firmalarıyla çalışarak hem Türkiye hem de global medya planlamasında deneyim sahibidir.

ÖZGÜR AKÇAOĞLU

Genel Müdür Yardımcısı

"Medya ve pazarlama iletişimi sektörlerinde 15 yıllık profesyonel iş deneyimi sahibi. Türkiye’nin önde gelen medya ajanslarında yerli ve global birçok markaya hizmet verdi. Türkiye’nin en önemli şirketler gruplarından birinde medya satınalma direktörü olarak görev alarak, bütçe yönetimi alanında uzmanlaştı."

DENİZ IŞIK

Dijital Medya Direktörü

"10 senelik profesyonel deneyim sahibi."